شرکت تولیدی خزرتیر
شرکت خزرتیر تولید کننده برتر انواع تیر برق های بتنی در مازندران
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 آذر 1396

پیش از خرید آهن آلات، این نکات مهم را بدانید!


لازم می دانیم نکاتی مهم را در اینجا بیان نمائیم که به شما در امر خرید انواع آهن آلات از شرکتها و یا بنگاه ها کمک شایانی می نماید..


شرکت تولیدی خزرتیر:


قبل از خرید بدانید :
 
1.    تحقیق در مورد محصول:قدم اول پیش از خرید هرگونه محصول، تحقیق دقیق در مورد محصول است، باید دقیقاً بدانید که چه محصولی را با چه مشخصاتی می خواهید و برای چه کاربردی به این محصول نیاز دارید. محصولات مرتبط به آهن آلات توسط کارخانه های بیشماری در ضخامت ها و اندازه های گوناگون تولید می شود . پیش از اقدام برای خریداری محصول به دقت در مورد محصول مورد نظر خود تحقیق نمائید و نیاز خود را قبل از هرگونه اقدام مشخص کنید. خرید محصول اشتباه می تواند هزینه زیادی را برای شما داشته باشد.
 
2.    مشاوره قبل از هرگونه اقدام: پس از آنکه محصول و نیاز خود را مشخص نمودید، از کارشناسان و اهل فن بازار آهن آلات مشاوره بگیرید، تمام ابهامهای موجود در ذهن خود را توسط یک مشاور یا کارشناس حرفه ای رفع نمائید. مراکز بازرگانی فعال در زمینه خرید و فروش آهن آلات با استفاده از کارشناسان و مشاوران حرفه ای میتوانند شما را در زمینه انتخاب محصول متناسب با نیاز شما راهنمائی کنند.
 
.    ظرفیت بار مورد نظر خود را بدانید: نیاز شما به آهن آلات مشخصاً دارای ظرفیت معینی است، پیش از خرید آهن آلات میزان تناژ، شاخه و یا مقدار کیلو مورد نظر خود را باید بدانید و پس از آنکه ظرفیت بار مشخص شد، اقدام به خرید نمائید .
 
-  3.  این نکته قابل توجه است که در صورتی که بخواهید محصول مورد نظر خود را در ظرفیتی محدود خریداری نمائید، احتمالاً نمی توانید محصول را از هیچ کارخانه ای خرید نمائید، چون حداقل ظرفیت خرید برای کارخانه ها ظرفیتی بالغ بر حدود 25 تن می باشد، در این حالت، می توانید محصول مورد نظر را (مثلاً محصول میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان یا به اصطلاح میلگرد ذوبی) از یک انبار مطمئن خریداری نمائید. با اینکار هم به محصول مورد نظر خود رسیده اید و هم هزینه اضافی بابت ظرفیت اضافه پرداخت ننمود اید.
 
4.    پیش از خرید محصول، قیمت کارخانه های مختلف را از مراکز و بنگاه های معتبر استعلام بگیرید : پیش از آنکه اقدام به خرید نمائید، از بنگاه ها و مراکز معتبر بازرگانی، قیمت محصولات مختلف چه در انبار و چه در کارخانه را قیمت بگیرید، بهرحال خواه نا خواه، افراد و شرکتهای مختلفی وجود دارند که از بی اطلاعی خریداران به نفع خود استفاده نموده و قیمت بالاتری را ارائه می دهند.، اگر از قیمت دقیق محصولات مطلع نباشید، ناچاراً در دام برخی از سودجویان افتاده و هزینه زیادی را متقبل خواهید شد.
 
5.    از مراکز بازرگانی با مجوز معتبر خریداری نمائید: تعداد بنگاه های فروش آهن آلات خرد بسیار زیاد می باشد، اما توصیه ما به شما خرید از مراکز بازرگانی با مجوز معتبر است، در صورتی که در هر مرحله ای از خرید دچار مشکل شوید، مراکز بازرگانی معتبر برای مرتفع نمودن مشکل شما حداکثر تلاش خود را بکار می بندند و با گارانتی و تضمین مراحل خرید، بار مورد نظر شما را تضمین می نمایند اما بنگاه های خرده فروشی آهن آلات و مراکز بازرگانی غیرمعتبر، تضمینی برای محصول شما نداشته و ممکن است در خرید محصول از این مراکز دچار مشکل شوید، پس قبل از هرگونه خرید و واریز مبلغ، در خصوص مجوز مرکز  مورد نظر تحقیق کرده و در صورت امکان استعلام بگیرید .
 
6.    دریافت پیش فاکتور از کارشناسان فروش قبل از خرید: قبل از واریز هرگونه مبلغ و انجام معامله بصورت قطعی، بمنظور شفافیت موضوع خرید، از کارشناس فروش و مرکز مورد نظر، پیش فاکتور دریافت نمائید. در پیش فاکتور ریز مبالغ و هزینه های دقیق ذکر شده است . عدم دریافت پیش فاکتور معمولاً سوء تفاهماتی را میان خریدار و فروشنده بوجود می آورد که می تواند دربردارنده مشکلات دیگری باشد .
 
7.    ارسال تائیدیه سفارش به کارشناس فروش قبل از خرید: پیش از واریز مبلغ به حساب شرکت و یا بنگاه مورد نظر، تائیدیه سفارش خود را از طریق نرم افزار تلگرام و یا فکس، به دست کارشناس فروش برسانید. کارشناس فروش بر اساس تائیدیه سفارش شما اقدام به خرید می نماید.
 
8.    ارسال آدرس دقیق تحویل بار به کارشناس فروش: آدرس دقیق بار خود را برای کارشناس فروش ارسال نمائید و از دریافت دقیق و بی نقص آن توسط کارشناس فروش اطمینان حاصل نمائید.
 
9.    پیش از روئیت بار مبلغ را بصورت کامل پرداخت ننمائید: زمانی که می خواهید هزینه محصول را پرداخت نمائید، دقت داشته باشید که تا قبل از روئیت کامل محصول مورد نظر خود، هزینه را به بنگاه مورد نظر پرداخت ننمائید، بسیاری از مراکز غیرمعتبر، با دریافت کل هزینه بار پیش از ارسال به مشتری، هرگونه حقی را از مشتری سلب می نمایند، بطوری که ممکن است باری معیوب را برای مشتری ارسال کرده باشند، در این صورت مشتری چاره ای جز دریافت یک بار معیوب را ندارد.
 
-    شرکت بازرگانی مرکزآهن به منظور رعایت حال مشتریان و به منظور اعتمادسازی و جلب رضایت آنها، تنها با دریافت 50% از کل هزینه های مربوط به بار، پس از روئیت بار توسط خریدار و تائید آن مبلغ را دریافت می نماید.
 
10.    قبل از پرداخت کل هزینه از وزن بار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمائید:این نکته مهم را بدانید که لازم است قبل از دریافت محصول، ارسال تائیدیه دریافت بار و پرداخت هزینه نهائی، بار خود را مجدداً با استفاده از یک باسکول مطمئن وزن نمائید. بهردلیلی ممکن است باسکول بنگاه طرف معامله شما، وزن را بطور صحیح نمایش ندهد. از میزان بار مورد نظر خود پیش از خرید مطمئن شوید.
 
11.    بار خود را پیش از ارسال تائیدیه به دقت بررسی نمائید: در مرحله دریافت بار از بازرگانی و یا بنگاه مورد نظر، محصول خود را بدقت وارسی نمائید، نکاتی را لازم است در هنگام دریافت بار بدانید، به رنگ محصول دقت نمائید، در صورتی که محصول مورد نظر شما دچار زنگ زدگی باشد، ارزش قیمتی آن بسیار پائین تر از هزینه یک بار زنگ نزده و سالم است.

منبع: فردا نیوزطبقه بندی: اخبار خزرتیر، 
برچسب ها: نکات مهم خرید آهن آلات، نکات بازار آهن آلات، قیمت تیر برق بتنی، قیمت تیر برق گرد، تولید تیر برق بتنیH، شرکت تولیدی خزرتیر، مشخصات فنی تیر برق بتنی،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic