شرکت تولیدی خزرتیر
شرکت خزرتیر تولید کننده برتر انواع تیر برق های بتنی در مازندران
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 آبان 1396

سامانه قرائت کنتور با گوشی همراه در چالوسمدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران از راه اندازی سامانه قرائت کنتوراز طریق دستگاه‌های هوشمند (گوشی همراه) برای نخستین بار در شهرستان چالوس خبرداد.شرکت تولیدی خزرتیر:

این سامانه درابتدا درامورتوزیع نیروی برق چالوس بطورآزمایشی و موفقیت آمیز راه اندازی شد و در دیگر شهرستان‌های زیرپوشش این شرکت نیز تا پایان سال چنین تحولی ایجاد خواهد شد.

وی توضیح داد: در پی راه اندازی این سامانه شیوه قرائت کنتور‌ها با گوشی‌های همراه هوشمند مجهز به نرم افزار تحت وب خواهد بود به گونه‌ای که ماموران شماره بردار بتوانند فایل قرائت کنتور را به صورت روزکارهای مجزا دریافت و برای امور توزیع برق محل خدمتی خود بفرستند. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران، تسریع در فرآیند عملیات کنتورخوانی، امکان صدورو چاپ بموقع قبوض بهای مصرفی برق در مکان سکونت مشترک را از مزیت‌های این سامانه معرفی کرد و گفت که این سامانه قابلیت دارد پیوندی میان فایل قرائت و سیستم جامع خدمات مشترکان ایجاد کند و مختصات جغرافیایی اشتراک و مسیر تردد مامور برای مشاهده کنتور را نیز مستند سازی و به ثبت برساند.

فرح زاد، افزود:‌پیش ازاین با دستگاه پی دی اف عملیات شماره برداری کنتورهای برق انجام می‌گرفت و این روند با مشکلات فراوانی همراه بود. 

دستکم ۱۳۰ مامور شماره بردار کنتور برق با شرکت توزیع برق غرب مازندران همکاری می‌کنند.

منبع: برق نیوزطبقه بندی: اخبار خزرتیر، 
برچسب ها: سامانه قرائت کنتور، قرائت کنتور با گوشی، گوشی قرائت کنتور، شرکت تولیدی خزرتیر، کارگاه تولید تیر برق، تیر برق H، تیر برق پیش تنیده،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic