شرکت تولیدی خزرتیر
شرکت خزرتیر تولید کننده برتر انواع تیر برق های بتنی در مازندران
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1396

معرفی کلید فیوزهای کابل خودنگهدار

cut_out.jpg

توضیحات در ادامه مطلب


شرکت تولیدی خزرتیر:


این کلید فیوز ها به منظور حفاظت و کنترل قطع و وصل شبکه های هوائی در بین ترانسفورماتور و کابل خودنگهدار فشارضعیف خودنگهدار به کار میروند.

این فیوز‌ها در رنج 160A-415V و 400A- 500V مطابق استاندارد iec 60947-3/en 60947-3 تولید و جهت حفاظت و قطع و وصل شبکه هوایی بکار میروند.
عملیات قطع و وصل این تجهیزات با استفاده از یک اهرم مخصوص چوب پرش از روی زمین قابل انجام میباشد. استفاده از این کلید فیوزها در مواردی که امکان نصب تابلوهای زمینی وجود ندارد الزامی است.
تجهیزات مذکور عموماً از نوع چهار پل و با امکان قطع و وصل همزمان سه فاز و روشنایی معابر میباشند. این تجهیزات همچنین عهده دار حفاظت شبکه کابل خودنگهدار در مقابل جریانهای اتصال کوتاه نیز میباشند. از این تجهیزات برای اتصال زمین موقت در حین عملیات و نقاط انتهایی برای رینگ شبکه های فشار ضعیف نیز استفاده میشود.
پوشش پلاستیکی با درجه IP بالا و مقام در برابر اشعه UV بوده و فیوز را در برابر شرایط بد آب و هوایی محافظت می نماید.

این کلید فیوزها علاوه بر وظیفه حفاظت از شبکه کابل خودنگهدار هوایی وظیفه حفاظت در برابر جریان های اتصال کوتاه و تنش های آن را به انجام رسانیده و بعنوان یک نقطه جهت استفاده برای شبکه ارت موقت در مواقع عملیات نیز مورد استفاده قرار میگیرد.ضمنا این نقاط می توانند بعنوان نقاط انتهایی برای رینگ شبکه های فشار ضعیف نیز بکار برده شوند.
 
به طور خلاصه کاربرد های کلیدفیوز در شبکه های خود نگهدار :

1. حفاظت خط اصلی

2.حفاظت خط انشعابی

3.رینگ خطوط اصلی از دو پست مختلف

منبع: برق نیوزطبقه بندی: اخبار خزرتیر، 
برچسب ها: معرفی فیوزهای خود نگهدار، کابل و فیوز خود نگهدار، شرکت خزرتیر، شرکت تولیدی خزرتیر، تیر برق پیش تنیده، تیر برق گرد، فروش تیر برق H،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات